اخبار

جلسه کارگروه آرد و نان وستاد تنظیم بازار شهرستان سرباز برگزار شد

جلسه کارگروه آرد و نان  وستاد تنظیم بازار شهرستان سرباز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرباز ،کارگروه آرد ونان وستاد تنظیم بازار شهرستان به ریاست برهانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضورسایر اعضا؛ با محوریت بررسی مسائل ومشکلات آرد ونان ازجمله کیفیت نان, بهداشت وسلامت،آموزش,رصدوکنترل بازار شهرستان  و مدیریت وکنترل قیمت ها برگزار شد.                                                                                    

سلمان برهانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی در این جلسه بیان داشتند نظارت جدی بر واحدهای صنفی در راستای کنترل و تنظیم بازار و جلوگیری از تخلفات احتمالی،تامین به موقع و قیمت گذاری کالاهای اساسی مورد نیاز مردم ،نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از وظایف اعضای ستاد تنظیم بازار می باشد که این اقدامات در راستای بهبود کسب وکار وارائه اقدامات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد.     
همچنین معاون برنامه ریزی وهماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان هدف از تشکیل کارگروه آرد ونان نظارت بر خبازیها,کیفیت نان و بررسی مسائل و مشکلات و رسیدگی به مشکلات بهداشتی ورضایت مندی مردم دانستند.
برهانی در این جلسه با اشاره به اینکه آرد ونان یکی از کالاهای اساسی مردم است ،می طلبد که با جدیت بیشتر بر فرایند تولید آن دقت و نظارت صورت گیرد وبا هرگونه مورد خلاف در حوزه تولید،کیفیت ،کمیت و عدم رعایت مسائل بهداشتی برخورد قاطع شود.
ایشان بر ضرورت آموزش خبازان و تلاش برای ارتقای کمی و کیفی نان مصرفی مردم و موارد بهداشتی تاکید داشتند به همین منظورخواستار برگزاری کارگاه آموزشی برای خبازان بودند.
معاون فرماندار بیان داشتند رضایت مندی شهروندان از یک واحد خبازی باید مورد توجه قرار گیرد واگر نانوایی عملکرد مناسب داشت باید تشویق ودر غیر اینصورت تنبیه و برخورد شود. همچنین در این جلسه  تعداد از خبازیها به خاطر رعایت کردن موارد و رضایت مندی مردم با افزایش سهمیه مورد تشویق قرار گرفتند وبا تعدای از نانوایها متخلف با کسر سهمیه و جریمه برخورد شد .

۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۰:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید