اخبار

در پی حضور پرشور و گسترده مردم فهیم و شایسته شهرستان سرباز در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ،فرماندار شهرستان سرباز جهت قدردانی از مردم شریف شهرستان پیامی صادر نمود

در پی حضور پرشور و گسترده مردم فهیم و شایسته شهرستان سرباز در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ،فرماندار شهرستان سرباز جهت قدردانی از مردم شریف شهرستان پیامی صادر نمود
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرباز،در پی حضور پرشور و گسترده مردم فهیم و شایسته شهرستان سرباز در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ،فرماندار شهرستان سرباز جهت قدردانی از مردم شریف شهرستان پیامی صادر نمود . متن پیام به شرح زیر است :
  درود خدا به روان پاک امام راحل شهیدان انقلاب اسلامی و شما مردم مومن و شایسته شهرستان سرباز که بار دیگر همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمانهای مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و در لبیک به فرمان رهبری معظم انقلاب حماسه ای دیگر رقم زدید .
حضور با شکوه ملت ایران در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در روز 2 اسفند ، پاسخی کوبنده به دشمنان اسلام و حضوری مقتدرانه در حمایت از آرمان های انقلاب اسلامی بود . مردم عزیز در روز دوم اسفند حضوری مومنانه و آگاهانه داشته و ضمن ادای تکلیف دینی و ملی، جلوه های بی نظیری از اقتدار و عزت و عشق و وفاداری خود به آرمان ها و ارزش های الهی را در مقابل دیده گان جهانیان جلوه گر ساختند.
آفرین بر این غیرت و همت شما مردم هوشیار، غیور و دشمن‌ شناس‌ که با حضور مسولانه در پای صندوق های رای بار دیگر روح و نفس تازه ای را در کالبد کشور ، ملت و انقلاب جاری ساختید و به دنیا نشان دادید که این کشور با تکیه بر عزم و اراده راسخ ملت خود قادر است راه عزت، استقلال و آزادى به عنوان بزرگ ترین آرمان معنوی انقلاب اسلامی را ، تا نقطه‌ مطلوب بپیماید .

 اینجانب بعنوان خادم شما مردم فهیم و قدر شناس شهرستان سرباز بر خود فرض می دانم که از حضور آگاهانه تک تک مردم فهیم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که موجب سرفرازی ایران اسلامی در جهان گردید قدردانی نموده و برای منتخب محترم مردم عزیز در مجلس شورای اسلامی توفیق و سربلندی آرزو نموده و موفقیت ورضایت خاطر همگان را در پرتو حمایت، هدایت وعنایات حضرت حق از خزائن لایزالش مسئلت می نمایم.
۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۰:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید