اخبار

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفرهای نوروزی و جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان سرباز برگزار شد.

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفرهای نوروزی و جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان سرباز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرباز،اولین جلسه ستاد اجرایی سفرهای نوروزی و هماهنگی شورای ترافیک شهرستان به ریاست کدخدا فرماندار سرباز و باحضور برهانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ،بخشداران بخش های مرکزی و پارود، سرپرست اداره میراث فرهنگی و گردشگری و سایر اعضاءبامحوریت تشکیل کمیته ها و شرح وظایف آنان برای تسهیل برنامه های سفرهای نوروزی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
کدخدا فرماندار و رئیس ستاد خدمات سفرهای نوروزی ضمن تسلیت شهادت دوتن از مرزبان غیور در حادثه تروریستی اخیر و تبریک برگزاری انتخابات سالم ، پرشوردر شهرستان وتقدیراز عوامل اجرایی ،نظارتی و امنیتی انتخابات ،پیشاپیش سال جدید شمسی ۹۹ را تبریک و شادباش گفته و آرزوی اجابت و تحقق بهترین دعای احوال در زندگی شخصی و خانوادگی و احوال عمومی مردم شهرستان داشتند.
در ادامه کدخدا فرماندارشهرستان اظهار داشتند موسم پیک سفرها و حضور و تردد مسافران و گردشگران داخلی  فرصتی مغتنم برای معرفی ظرفیت ها و قابلیت های منطقه در ابعاد مختلف جاذبه های طبیعی،میراث معنوی ،اثرات تاریخی،توانمندیهای محلی و بومگردی خواهد بود و آداب و رسوم و فرهنگ  بومی ومحلی مردم منطقه می تواند جذاب ترین وجالب توجه ترین هدف برای مسافرین ومهمانان وگردشگران نوروزی باشد.
رئیس ستاد سفرهای نوروزی خاطر نشان کرد اطلاع رسانی پیرامون ‌ظرفیتها ،پتانسل های و جاذبه های شهرستان  ازجمله و‌ظایف دستگاههای عضو ستاد است و همچنین باید برای معرفی فرهنگ و اداب و رسوم و صنایع دستی شهرستان اداره میراث فرهنگی نسبت به تهیه برشور وسایر تمهیدات لازم اقدام نماید.
سپس ایشان در مورد ویروس کرونا و پیشگیری ونظارت وتدبیر مستمر مربوطه  در حال حاضر و ایام نوروز با توجه به فصل اوج مسافرت ها تاکید داشتند.
۶ اسفند ۱۳۹۸ ۲۲:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید