اخبار

اهدای تبلت به دانش آموزان نخبه کنکوری شهرستان راسک

اهدای تبلت به دانش آموزان نخبه کنکوری شهرستان راسک
به گزارش روابط عمومی فرمانداری راسک ،طی جلسه ای با حضور کدخدا فرماندار شهرستان ،بخشدار مرکزی،مدیر و معاون پشتیبانی آموزش و پرورش، مدیر دبیرستان نمونه شهید مطهری سراوان و مدیر نمونه آل محمد(ص) راسک ، با هدف آموزش بهتر و استفاده از کلاس های آنلاین اساتید برتر مرکز کشور به دانش آموزان نخبه پایه دوازدهم ،تبلت اهدا گردید.
سلیم کدخدا فرماندار شهرستان راسک در این جلسه ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمد گویی خدمت  مهمان گرانقدر آقای نظرمحمد اربابی اظهار داشتند منابع انسانی زیر بنایی ترین عنصر توسعه پذیر  هرجامعه  هستند.
فرماندار افزود انسانهای پرورش یافته و فرهیخته ،جامعه توسعه یافته و پیشرو را می سازند و مسئولیت معلم مهم ترین و مرتفع ترین نقطه و قلهء افتخار مدیریت توسعه آفرین وانسان سازاست و نوک قله این ماموریت هم کشف و پرورش استعدادهای برتر انسانی است.
رئیس شورای آموزش و پرورش گفت خرسند و درعین حال امیدواریم  با توجه و ارتباط این چهره های دلسوز و دغدغه مند وتمرکز وبرنامه ریزی تخصصی وآموزشی ایشان بر روی ظرفیت های بالقوه  شاهد شکوفایی وموفقیت استعدادهای دانش آموزی شهرستان باشیم.
ایشان خاطر نشان کردند که خداوند منان دو نعمت ویژ ه زمان و استعداد فکری و ذهنی را برای  انسان در نظر گرفته ،زمان فرصت غیر قابل تکرار خداوند متعال در حق ماست.
کدخدا در ادامه خطاب به دانش آموزان بیان داشتند اهداف  را طولانی و برای رسیدن به آن آهسته و پیوسته حرکت و برای لحظه  لحظه های زندگی هدف گذاری وبرنامه ریزی دقیق داشته باشید چون زمان فرصت غیر قابل تکرار خداوند متعال در حق ما می باشد.
در پایان جلسه ۱۹ دستگاه تبلت که توسط موسسه مهر گیتی و با پیگیرهای مسئولین آموزش و پرورش و جناب آقای اربابی عضو این موسسه تهیه شده بود به دانش آموزان نخبه پایه دوازدهم شهرستان اهدا گردید.
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید