اخبار

کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان راسک برگزار شد.

کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان راسک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری راسک ،کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان با محوریت مقابله با ویروس کرونا به ریاست سلیم کدخدا فرماندار راسک و با حضور معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری ،بخشدار مرکزی ،مسئولین بهداشت ودرمان وسایر اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
پس از بحث و تبادل نظر در جلسه موارد ذیل مصوب گردید.
کلیه ادارات ملزم به رعایت دقیق پروتکل های ابلاغی بهداشتی در حیطه های مربوطه هستند.
طرح حضور دو سوم پرسنل درادارات بصورت یک روز در میان تنظیم و برنامه ریزی شود.
طرح فاصله گذاری فیزیکی در واحدهای صنفی پرتردد با نظارت بهداشت و محوریت صمت به مورد اجرا در آید.
اکیپی متشکل از اماکن انتظامی ،بهداشت ودرمان،صنعت و معدن،شهرداری و اتحادیه های صنفی محلی برای اعمال بازرسی ها و نظارت های روزانه بر قواعد تعیین شده از فردا شروع به کارنماید.
پیشنهاد به استان برای اعلام وضعیت غیر عادی ودرخواست صدور ابلاغ مجوز اتخاذ برخی از مقررات سخت گیرانه بصورت فوق العاده در مناطق قرمز در چارچوب پروتکل های بهداشتی وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا
شبکه بهداشت با همکاری بخشداران ودهیاران طرح فراگیر نصب نکات بهداشتی و رعایت فاصله فیزیکی در مساجد جامع و محلات را مورد اجرا در آورند.
طرح باز توجیه ائمه جماعات برای بیان و اجرای قواعد فاصله گذاری فیزیکی در مساجد مربوطه توسط کارشناسان بهداشت و بهورزان پیگیری و اجرا شود.
اداره آموزش و پرورش و فرهنگ ارشاد اسلامی تهیه و انتشار گسترده کلیپ های آموزشی توجیهی در فضای مجازی راجع به تشدید تهدید کرونا را در دستور کار قرار دهند.
شهرداری ها به همگامی ان جی یو های محلی و مشارکت های گروهی مردمی اجرای عملیات ضد عفونی و گندزدایی در سطح شهرهای تابعه با تمر کز بر اماکن و موقعیت های پرتردد و مزدحم در دستور کار خود قرار دهند.
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید