اخبار

برگزاری اولین جلسه شورای راهبردی ورزش همگانی و ستاد ساماندهی جوانان شهرستان راسک در سال ۹۹

برگزاری اولین جلسه شورای راهبردی ورزش همگانی و ستاد ساماندهی جوانان شهرستان راسک در سال ۹۹
به گزارش روابط فرمانداری شهرستان راسک ،شورای راهبردی ورزش همگانی و ستاد ساماندهی جوانان شهرستان با محوریت ارائه گزارش فعالیت های ورزشی شهرستان در سال ۹۸ و برنامه ریزی و بیان اهداف و برنامه های ورزشی شهرستان در سال ۹۹;به ریاست سلیم کدخدا فرماندار راسک و با حضور معاون سیاسی ،امنیتی واجتماعی فرمانداری،بخشدار مرکزی،رئیس اداره ورزش و جوانان ،نماینده جوانان و مدیران مرتبط دستگاههای اجرایی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
پس از بحث و تبادل نظر اعضای جلسه ،موارد ذیل مصوب گردید.

اداره ورزش و جوانان ضمن تهیه و تدوین تقویم ورزشی سال ۹۹ به طور متوازن به موءلفه های اولویت دار تعیین شده(ورزش همگانی، قهرمانی، بیمهء ورزشی، پروژه های عمرانی وفعالیت هیأت ها) توجه و تمرکز کند.
اداره ورزش و جوانان طرح ها و پیشنهادات کاربردی جذب اسپانسر و حامیان محلی ورزش در حوزه قهرمانی را منطبق با شرایط و ظرفیتهای موجود جهت پیگیری ارائه نماید.
برای ارتقای شاخصه سرانه فضاهای ورزشی اداره ورزش با تعامل بخشداران اولویت های احداث زمین های چمن مصنوعی فوتسال را در قالب طرح های مشارکتی با همکاری اعتباری اداره کل ورزش و دهیاری های تابعه تعیین و اعلام شوند.
برای ارزشیابی عملکرد سالانه دوره ایی هیات های ورزشی موجود و انجام اصلاحات ضروری جلسه ایی  با حضور مسئولین هیات های مذکور و نمایندگان جامعه ورزشی در رشته های هدف به میزبانی اداره ورزش در اولین فرصت برنامه ریزی شود.
در راستای تسریع تکمیل پروژه های عمده ورزشی شهرستان ظرف مدت یک هفته بازدید مشترک کارشناسان فنی فرمانداری،شهرداری پیشین و ناظر اداره کل ورزش و جوانان از آخرین وضعیت پروژه های مزبور انجام و نواقص و پیشنهادات کارشناسی مورد نظر جهت پیگیری صورتجلسه شود.
برای تحقق رشد شاخصه مهم بیمه ورزشی در حد انتظار و متناسب با ظرفیت شهرستان در سال جاری اداره ورزش با هماهنگی فرمانداری نشست های دو و چند جانبه ایی با بخشداران تابعه ،آموزش و پرورش، دانشگا ه ها،شهرداران، اداره تعاون کار رفاه  اجتماعی، صمت و سپاه شهرستان با هدف جلب همکاری برنامه ریزی کند.
با هدف تقویت جایگاه فرهنگ ورزش همگانی کلیه دستگاه های اداری در مناسبت های تقویمی مربوطه اجرای برنامه های ورزش محور را پیش بینی نمایند.
اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی با همراهی اداره ورزش و جوانان از طریق رایزنی با هیات مدیره کارخانه سیمان نسبت به پیگیری موضوع احداث سایت ورزشی ویژه جامعه کارگری شهرستان در راستای مسئولیت اجتماعی کارخانه و تأمین حقوق جامعه موصوف اقدام نمایند.
 برای گسترش فعالیت ان جی یوها در شهرستان کلیه دستگا ه های ذیربط حداکثر تسهیلات را برای متقاضیان و داوطلبان ثبت و راه اندازی سمن ملحوظ کنند.
اداره ورزش و جوانان تدابیرو راهکارهای شناسایی و جذب همکاری ورزشکاران غیر بومی مقیم در امر آموزش گرو ه های سنی پایه و جمعیت دانش آموزی را استخراج و پیشنهاد نماید.
کمیته های تخصصی زیر مجموعه اداره ورزش و جوانان بارعایت پروتکل های بهداشتی و با بهره گیری حداکثری از منابع انسانی متخصص شهرستان از سرگرفته شود.
۱ خرداد ۱۳۹۹ ۲۲:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید