اخبار

جلسه شورای اداری شهرستان راسک برگزارگردید

جلسه شورای اداری شهرستان راسک برگزارگردید
به گزارش روابط عمومی فرمانداری راسک ؛جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست سلیم کدخدا فرماندار راسک و با حضور امام جمعه شهرستان،معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ،بخشداران بخش های تابعه و سایر اعضاء با دستور کار:برنامه ریزی جهت برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای وحدت پیشین، گزارش بررسی آخرین وضعیت بیماری کرونا در شهرستان بخصوص در مدارس، گزارش مصوبات جلسه قبلی توسط مدیران مربوطه؛در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
کدخدا فرماندار شهرستان  پیشاپیش رحلت پیامبر اکرم(ص)و شهادت امام حسن محتبی(ع) را تسلیت وتعزیت عرض کردند و همچنین با اشاره به فرا رسیدن سالگرد حادثه تروریستی پیشین یاد و خاطره ی شهدای  وحدت و در راس آن شهیدان گرانمایه شوشتری و محمدزاده را گرامی داشته و اظهار نمودند: باور داریم و از خداوند متعال باورمندانه  مسئلت می کنیم که هزینه سنگین ریخته شدن خون پاک این شهیدان والا مقام را مسبب خیر و برکت مضاعف و وحدت و عزت روزافزون در سطح منطقه، استان و کشور قرار دهد.
 فرماندار به میمنت در پیش بودن هفته نیروی انتظامی ضمن تبریک این مناسبت از تلاش ها و مجاهدت های مستمر سبز پوشان و سبز قامتان خانواده ناجا در راه مقدس و خطیر برقراری نظم و تامین امنیت عمومی تقدیر و تشکر کردند.
فرماندار راسک ۲۶مهر ماه هفته ورزش و تربیت بدنی را به ورزشکاران، ورزش دوستان وجویندگان و پویندگان تحرک و نشاط و سلامتی و پویایی نیز تبریک گفته و بیان داشتندمناسبت های تقویمی بهانه ای مبارک برای بهره گیری هوشمندانه با رویکرد فرهنگی در جهت یادآوری تقویت و انتشار ارزش‌ها و منافع نهفته در مفاهیم و معانی این مناسبت هاست.
 کدخدا فرماندار راسک گفت فعالیت ها و خدمات متعدد و متنوعی در همه ابعاد و زوایای  در طول  چهار دهه  گذشته  در سطح استان و منطقه بصورت متوالی و مستمر صورت گرفته، کمبودها و نیازمندیهایی کماکان پا برجاست که مرتفع سازی آن در هیچ برهه ایی از دوره بعد از انقلاب مسکوت نمانده است.
 کدخدا افزود: تهدید تشدید شیوع و انتشار کرونا در سطح جامعه به ویژه مدارس از دغدغه های جدی در وهله ی جاریست و از همراهی، حساسیت و دغدغه خاطرمسئولین آموزش و پرورش و بهداشت و درمان پیرامون این تهدیدتشکر کرده  وخاطر نشان ساختند :جلسات مستمر و تصمیمات متعدد به تناسب شرایط بخشی از تدابیر و تمهیدات بازدارنده و کند کننده ستاد بوده ونشست های ستاد همچنان با حفظ حساسیت وضعیت جاری برگزار وتصمیمات و تدابیر مقتضی را اتخاذ خواهد کرد.
فرماندار در ادامه گفت فرماندهی انتظامی و همکاران مجموعه شهرستان برنامه ریزی لازم را برای گرامیداشت هفته ناجا انجام داده و از کلیه مدیران خواستند همراهی و مشارکت شایسته را در برنامه ها و مراسم ویژه این هفته داشته باشند.
 ایشان همچنین با توجه به در پیش بودن هفته ورزش و تربیت بدنی تاکید داشتند رئیس اداره ورزش و جوانان با همکاری مدیران دستگاه‌های فرهنگی و اجتماعی و آموزشی شهرستان در طول هفته برنامه های کیفی ورزشی را با رویکرد فرهنگی و راهبرد همگان سازی با تمرکز بر رعایت ملاحظات بهداشتی پیش بینی و دنبال نمایند و همچنین بر تداوم انعقاد و پیگیری قراردادها و تفاهم نامه ها ی دو و چند جانبه اداره ورزش با دستگاه های اداری محلی در راستای  گسترش ساماندهی جامعه ورزشکاران شهرستان تأکید کردند.
در ادامه جلسه فرماندار شهرستان راسک ولی الله بهرامزهی را به عنوان مشاور جوان خود معرفی  و بیان داشتند تمنای قلبی بنده احقاق حق همه جوانان شایسته مستعد و توانمند شهرستان در افق توسعه منطقه است، پیام خواسته و مطالبه این تصمیم تقویت نقش آفرینی جوانان لایق  و متعهد در امور و شئون عمومی و در راستای تامین مصالح عامه است.
در این جلسه  فرماندار شهرستان از زحمات همه مدیران دلسوز و پرتلاش به خصوص آقایان سلامی و رئیسی ،رئیس اداره راهداری و حمل نقل جاده ایی و مدیر توزیع برق شهرستان به جهت تعامل فوق العاده و خارج از وظایف سازمانی با بسیاری از دستگاه‌ها و نهادهای متقاضی تقدیر و تشکر کردند.
۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۶:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید