اخبار

برگزاری جلسه فوق العاده ستاد مدیریت ومقابله با بیماری کرونا شهرستان راسک با محوریت ساماندهی مکانهای ثبت نام الکترونیکی

برگزاری جلسه فوق العاده ستاد مدیریت ومقابله با بیماری کرونا شهرستان راسک با محوریت ساماندهی مکانهای ثبت نام الکترونیکی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان راسک ؛جلسه فوق العاده ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان راسک با موضوع ساماندهی اماکن ثبت نام خدمات الکترونیکی ؛به ریاست کدخدا فرماندار شهرستان و با حضورمعاون برنامه ریزی و هماهنگی امورعمرانی فرمانداری و سایر اعضادر محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار و پس از بحث و تبادل نظر  وارائه گزارش توسط اعضا موارد به شرح ذیل جهت پیگیری و اقدام مصوب شدند.
برای برقرای نظم و نظارت در دفاتر پیشخوان دولت و اداره پست جهت انجام کارهای الکترونیکی، نیروی انتظامی ، شبکه بهداشت، بسیج و جمعیت هلال احمر به مدت ۵روز  ازمورخ۹۹/۱٠/۴ الی ۹۹/۱٠/۸ در مقابل این اماکن مستقر شوند.
با توجه به شرایط بیماری کرونا و عدم پذیرش یکجای متقاضیان ثبت نام های الکترونیکی و صدور اجازه ورود و ارائه خدمات منوط به رعایت نوبت دهی و استفاده از ماسک و ارائه رسید از سوی دهیاری و شورای اسلامی محل زندگی می باشد.
شهروندان در روز های زوج، کد ملی هایی که دو رقم آخر آن زوج و در روزهای فرد هفته افراد دارنده کد ملی های فرد جهت خدمات الکترونیکی به اداره پست و دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند این طرح تا تاریخ ۹۹/۱٠/۱٠ اجراءگردد و اطلاع رسانی فوری و گسترده زمان بندی و ترتیب پذیرش افراد از طریق بخشداری به واسطه دهیاری ها و شورای اسلامی و ائمه جمعه انجام شود.
دهیاران روستاهای برخورداری از اینترنت پرسرعت در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی ملزم به ثبت نام الکترونیکی از متقاضیان حوزه مسئولیت خود در ازای دریافت بهای خدمات قانونی مصوب هستند.
جمعیت هلال احمر به صورت داوطلبانه نسبت به ثبت نام متقاضیان خدمات الکترونیکی گاز مایع و نفت با شهروندان همکاری نمایند.
بخشداران ظرف یک هفته دهیاران و شوراهای اسلامی محل را مکلف به جمع‌آوری مشخصات افراد مورد نیاز برای دریافت کد پستی برای ثبت نام گاز مایع ونفت ( نام و نام خانوادگی، شماره ملی، شماره تلفن، آدرس محل سکونت) و دریافت و پرداخت وجه نقدقانونی ( ۱۵۵۸٠٠ ریال )به منظور جلوگیری از ازدحام ناشی از مراجعات پراکنده ظرف مدت زمان یک هفته آینده اقدام و اجرای این طرح از روزچهارشنبه مورخ ۹۹/۱٠/۱۱  الزامیست.
۳ دی ۱۳۹۹ ۱۸:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید