اخبار

برگزاری مراسم تجلیل از تلاشگران عرصه کار وتلاش در شهرستان راسک

برگزاری مراسم تجلیل از تلاشگران عرصه کار وتلاش در شهرستان راسک

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان راسک ؛بمناسبت گرامیداشت هفته وروز جهانی کارو کارگر،امروز شنبه ۱۱اردیبهشت ماه؛ مراسم تجلیل از فعالان نمونه وبرتر کار و تلاش در شهرستان با حضورکدخدا فرماندار راسک،دادستان شهرستان،معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری،بخشدار مرکزی، رئیس اداره تعان کار و رفاه اجتماعی ، جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی،کارگران وکارفرمایان نمونه شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
سلیم کدخدا فرماندار شهرستان راسک در این مراسم ضمن تبریک  هفته وروز جهانی کار و کارگر به تلاشگران عرصه کار و تلاش اظهار داشتند: کارگران ستون فقرات ی جامعه هستند که حدود ۴٠میلیون نفرو ۵۰درصد از جمعیت کشور را به خود اختصاص داده اند.
فرماندار شهرستان گفت: امنیت شغلی وتامین معیشت مهم ترین دغدغه کارگران است که تحت تٱثیر تحریم و کرونا مورد تهدید و چالش جدی است و ایجاد یک شغل،حذف یک آسیب اجتماعی واز دست دادن هر شغل نیز مساوی با ایجاد یک آسیب در جامعه محسوب می شود.
فرماندار افزود تامین معیشت کارگر امکان چانه زنی وی را برای پیگیری و طرح مطالبات صنفی اش به نحو قانونمند بالا می برد.
کدخدا خاطر نشان کرد کمیسون تنش کارگری متعهد به پیگیری و رفع حداکثری مشکلات و مسائل جامعه کارگری محلی از جمله مرتفع سازی دغدغه های  مالی و حقوقی آنان خواهد بود.
فرماندار شهرستان راسک تاکید داشتند اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی تسهیل حداکثری برای تشکیل مجمع صنفی کارگری را جهت طرح و انعکاس قانونمند مطالبات جامعه کارگری فراهم نماید.
در پایان مراسم از کارگران و کارفرمایان نمونه شهرستان با اهدای لوح سپاس و هدیه تجلیل بعمل آمد.

                                                                       (سلیم کدخدا

                                                               فرماندار شهرستان راسک)

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید