اخبار

برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات و نیازمندی های حوزه ی مخابرات شهرستان راسک

برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات و نیازمندی های حوزه ی مخابرات شهرستان راسک

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان راسک؛ جلسه بررسی مسائل و مشکلات و نیازمندی های حوزه ی مخابرات شهرستان به ریاست کدخدا فرماندار راسک وبا حضور مدیر عامل شرکت مخابرات استان ومعاونین مربوطه،بخشداران تابعه و نمایندگان مخابرات در شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید.
کدخدا فرماندار شهرستان در این جلسه ضمن عرض سلام و خوش آمد خدمت مدیر عامل شرکت مخابرات  ومعاونین شان ،مسائل و مشکلات حوزه مخابرات و ارتباطات در شهرستان را بیان واظهار داشتند: اهمیت مخابرات و ارتباطات تلفنی(سیار و ثابت) در کنار انرژی برق وآب سه ضلع نیازهای ضروری و مطالبات مبرم مردم در رفع و رجوع امور و احتیاجات روزمره آنان هستند. سه گانگی تعریف و ایجاد شده بر سازکار سازمانی حوزه ارتباطات بر پیچیدگی اوضاع و سردرگمی افکار عمومی و بعضأ مسئولین و متولیان پیگیر افزوده است.
در این جلسه پس از طرح مسائل و مشکلات حوزه مخابرات ،  درموارد ذیل بحث و تبادل نظر وتوافق صورت گرفت.
شرکت مخابرات با همکاری شهرداری های راسک ،پیشین وپارود طرح احیا و توسعه ی شبکه های تلفن ثابت را مورد بررسی و پیگیری عملی قرار دهد.
تجهیزات سرمایشی برای سایت های همراه اول نیازمند مورد طرح ومطالبه قرار گرفت

سایت همراه اول محله احمد آباد شهر راسک حداکثر تا ده روز آینده به تکنولوژی 4g ارتقاء می یابد.
مخابرات استان آمادگی لازم برای واگذاری سیم کارت GSM  برای روستاهایی که شبکه آنها بهر دلیلی از بین رفته  را دارد.
ژنراتوربرق اضطراری مراکز مخابراتی در اسرع وقت  راه اندازی گردد.
مخابرات استان با اعزام کارشناسان فنی حداکثر ظرف مدت ۱۵روز آینده  نسبت به بررسی خلاء های جاری پوششی در نقاط جاده ایی(اصلی) و همچنین مشکلات فنی و اختلالات سایت های همراه اول  با همراهی کارشناس فرمانداری اقدام نماید.
دهیاران نسبت به روند کار اداری متصدیان روستایی نظارت داشته و هر گونه کوتاهی را گزارش و اعلام نمایند.
به منظور پایداری خطوط مخابرات در هنگام قطعی برق سایت های شهری و روستایی  با اولویت  جمعیت ونقاط بیشتر تحت پوشش مجهز به باتری گردند (در مرحله ی اول باتری مرکز پیشین تامین و در چند روز آینده تحویل میگردد.)
دو سایت همراه اول بافتان وپیشین حداکثر تا شهریور ماه تکمیل و راه اندازی گردند.
در شهر های سه گانه  در صورت وجود متقاضی و انجام پیش ثبت نام در هر محله به تعداد یکصد مشترک شرکت مخابرات با استفاده از تکنولوژی FTTH( اینترنت پر سرعت خانگی) نسبت به واگذاری انشعاب اقدام می نماید.
سایت های همراه اول درتعهد شرکت مخابرات در اولین فرصت ممکن به اینترنت نسل 4g ارتقاء یابند.
ایجاد و تکمیل سایت های در نوبت احداث و راه اندازی مورد تعهد شرکت مخابرات به ترتیب وضعیت وباحداکثر اهتمام در دستور پیگیری قرار گیرد.
ایمن سازی شبکه ی فیبر اتصال مراکز شهری شماره ۱و۲شهر راسک به روش فنی ممکن عملی شود.
۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ۱۳:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید