اخبار

تجلیل از بانوان فرهنگی شهرستان راسک و بانوان شاغل در فرمانداری ،بمناسبت گرامیداشت مقام مادر و روز زن

تجلیل از بانوان فرهنگی  شهرستان راسک و بانوان شاغل در فرمانداری ،بمناسبت گرامیداشت مقام مادر و روز زن

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان راسک؛بمناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا)س(وگرامیداشت روز زن و مقام مادر مراسم تجلیل از بانوان فرهنگی شهرستان با اسامی فاطمه وزهرا و بانوان شاغل در فرمانداری با حضور کدخدا فرماندار راسک، حجت الاسلام عباسی امام جمعه ی شهرستان،فرمانده سپاه،معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری،بخشدار مرکزی،مدیریت و معاونین وکارشناسان ستادی آموزش وپرورش،مدیران دستگاههای اجرایی و بانوان فرهنگی با اجرای برنامههای متنوع فرهنگی در سالن اجتماعات مدیریت آموزش و پرورش برگزار گردید.

کدخدا فرماندار شهرستان در این مراسم ضمن تبریک میلاد فرخنده بانوی دوعالم حضرت فاطمه )س(و  هفته گرامیداشت مقام مادر و روز زن   در مورد جایگاه مقام زن در اسلام به ایراد سخن پرداختند و اظهار داشتند:زنان تاریخ ساز در هیچ برهه ایی از تاریخ و مقاطع تعیین کننده آن منفعل و مغلوب نبوده اند وشایسته ترین مردان تاریخ همیشه از بهترین یاوران زن برخوردار بوده اند،ایفای این  نقش مهم از موضع موثر وبرابر و حتی در برخی مواقع از جایگاه برتر بوده و نمونه و مصادیق زنان شاخص تاریخ آدرس و نشانه های گوشزد شأنیت و شخصیت زنان و مادران در هر عصر و مقطع زمانی هستند.

فرماندار شهرستان گفت: مراقب مسئولیت پرورشی و تربیتی فرزندان در رسالت عاطفی و احساسی در این پیچ مهم زندگی در این مقطع حساس تاریخ باشید ،تغییرات جبری الگوی زندگی و شرایط شغلی و حرفهایی بند دلبستگی مادرانه و فرزند را ضعیف و باریک و سست نکند.

فرماندار خاطر نشان کرد: زن مصرع مکمل شاه بیت خلقت  انسان است. نقش زن پشتیبانی و حمایتی تام و تمام است، خصوصیات زایش، رویش و پرورش ویژگی و توان ذاتی  انحصاری زن و مادر است عاطفه و احساس و محبت هم خصوصیات فطری و مشخصههای ویژه ی زن است، زن فلسفه وجودی اش رافع نواقص و نقایص فطری مرد است ودر عین حال شاه کلید شکوفایی استعدادها و ظرفیتهای بالقوه مرد می باشد.

در پایان مراسم از بانوان فرهنگی شهرستان با اسامی فاطمه وزهرا و بانوان شاغل در فرمانداری با اهدای هدیه و لوح سپاس تجلیل بعمل آمد.

۲۴ دی ۱۴۰۱ ۱۵:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید